Teknoloji ve Bilişim ProjelerimizSMS ile birlikte Whatsapp üzerinden iletişim
Odamızı tamamen dijital ortama dönüştüreceğiz. Bu kapsamda kısa mesajın yanında Whatsapp iletişim yoluyla da meslektaşlarımıza ulaşacağız. Whatsapp üzerinden mesleki ve Odamızla ilgili her türlü bilgi ve belgeyi meslektaşlarımıza ulaştıracağız. Ayrıca meslektaşlarımız mesleki sorunlarını da Whatsapp hattı üzerinden odamıza ulaştırabilecek.
Oda Web Sitesi daha yenilikçi halde ve Sosyal Medya Destekli Olacak
Oda web sitemiz daha etkin hale getirilerek en hızlı ve en doğru bilgiyi meslektaşlarımıza ulaştıracağız. Meslektaşlarımızın bir arada olup paylaşım yapabileceği Oda web sitemiz altında mesleki sosyal medya sistemini kuracağız.
Mobil Uygulamalar bütün platformlarda yayınlanacak
Odamızın yeni mobil uygulamasını bütün mobil platformlarda meslektaşlarımızın kullanımına sunacağız. Android ve iOS destekli mobil uygulamamızın bildirim özelliğiyle birlikte hızlı ve doğru bilgiyi mobil uygulamamız üzerinden meslektaşımıza ulaştıracağız.
Konya SMMM Odası Teknoloji Platformunu hizmete açacağız
Konya SMMM Odası Teknoloji Platformuyla birlikte meslektaşlarımız için en güncel Office Yazılımı, virüs ve istenmeyen mesajlardan arındırılmış profesyonel e-posta, geniş yedekleme alanı, çevrimiçi eğitimler, Sesli ve video konferans ortamı ve daha fazlasını barındıran güncel teknoloji paketimiz gerekli anlaşmalar doğrultusunda isteyen meslektaşlarımız için kullanıma açılacak.
İsteyen bütün meslektaşlarımıza kendilerinin yönetebileceği yönetim panelli web sitesini ücretsiz sağlayacağız.
Meslektaşlarımıza kendilerinin yönetebileceği yönetim panelli web sitesini ücretsiz sağlayacağız. Bu web sitesi ile meslektaşlarımız müşterilerine özel şifre ile hesap oluşturabilecek ve müşterilerine ait her türlü belgeyi (Word, Excel, PDF) sisteme yükleyerek kolayca müşterilerine ulaştırabilecektir. Ayrıca meslektaşlarımız kendi web sitelerine şifreli olarak yükledikleri müşterilerine ait belgeyi mail ve WhatsApp üzerinden de ulaştırabilecekler. Web sitesinin ana sayfasında yer alacak olan mesleki konular ise otomatik güncellenecektir. Şu anda piyasada bu sistemin benzerleri fazlasıyla kullanılmaktadır. Biz bu sistemi meslektaşlarımıza ücretsiz hediye edeceğiz.
E-Dergiyi meslektaşlarımız ve stajyerlerimizle buluşturacağız
Odamızın teknoloji ve bilişim dönüşümünü hızla tamamlayacağız. Mesleğimiz, odamız, meslektaşlarımız ve stajyerlerimiz baz alınarak hazırlanacak olan e-dergi projemiz Whatsapp, e-posta ve web sitesi üzerinden meslektaş ve stajyerlerimize ulaştıracağız.
E-İmzalı Sertifikasyon
Düzenleyeceğimiz her türlü eğitim seminerleri ve kurslara katılan meslektaş ve stajyerlerimize katılımlarını gösteren e-imzalı sertifika vereceğiz. Sertifika verme süreci ise eğitim girişinde TC kimlik numarası veya Oda üye numarası dokunmatik ekrandan girişle başlayacaktır. Eğitim bitiminde katılım bilgisini giren herkese sertifikaları e-imzalı olarak e-posta adreslerine gönderilecektir. E-posta adresinde sorun yaşayan katılımcılar, oda web sitesi üzerinden e-imzalı sertifikalarını indirebileceklerdir.
Bilişim ve Yazılım Komisyonu Kurulacak
Hedeflerimizden biri olan SMMM ofislerinin iş yükünü hafifletecek ve iş akışını hızlandıracak yazılımlar yapabilmek amacıyla Bilişim ve Yazılım komisyonunu kuracağız. Yazılımcılardan ve meslektaşlarımızdan oluşacak olan komisyon, meslektaşlarımızın ofislerinde kullanacağı ve iş yüklerini hafifletecek yazılımları üretecektir. Üretilen yazılımlar ücretsiz olarak meslektaşlarımıza ulaştırılacaktır.
Her türlü mesleki ve hukuki sorunlar için iletişim hattı (Web sitesi, WhatsApp, e-posta)
Meslektaşlarımızın karşılaştığı mesleki ve hukuki sorunları istediği anda Oda web sitesi, Oda WhatsApp hattı ve e-posta ile Odamıza ulaştırabilecektir. Sorular kısa sürede cevaplandırılarak meslektaşlarımız bilgilendirilecek ve çözüme kavuşan soru ve cevaplar ayrıca Oda web sitemizde yayınlanacaktır.